אודות

המוסך המורשה והמומחה ל"שברולט", המשתרע על שטח של כ – 5,000 מ"ר ומעניק את כל השירותים לרכב תחת קורת גג אחת בזריזות, אמינות, ובמקצועיות.

הבית של כל כל רכב מסוג "שברולט" הוא מוסך פורמולה 1 בו הלקוח זוכה לאמינות,תמיכה,אכפתיות,ביטחון,מקצועיות או בקיצור: "יש על מי לסמוך".

המלצה: אין צורך להגזים בטיפולים לרכב מעבר להמלצות היצרן משום שריבוי טיפולים אינו דבר מועיל.
פירוקים מיותרים והחלפת חלקים מעבר לנדרש (אפילו אם מדובר במסנן שמן) עלולים להזיק לרכב.


אל תשכח – יש לטפל ברכב לפי הוראות היצרן וגם מחוץ לתקופת האחריות, אחרת הדבר יגרור טיפול קשה,יקר ולא בהכרח מוצלח.

בפורמולה 1 כל תהליך הטיפול נעשה באמצעות מחשב,כך שכבר ברגע שרכבך נכנס לטיפול, המחשב מורה בדיוק אלו החלפות חלקים יש לבצע ואלו בדיקות נדרשות – כל זאת לפי מס' הרכב והק"מ שעשה עד כה.


מוסך פורמולה 1 נוסד ב – 1986 בבאר שבע ומשמש כמוסך מורשה של UMI מאז הקמתה. המוסך מאגד כיום צוות מקצועי ומיומן של עובדים אשר עושים שימוש במיכשור ובכלי העבודה המתקדמים והמתאימים במיוחד לרכבי "שברולט".

בפורמולה 1 ניתן לקבל את כל סוגי השירותים , בינהם ביצוע טיפולים ותיקונים : הכנה והעברת מבחן רישוי, פחחות וצבע (כולל הסדר מוסכים),דיאגנוסטיקה,אלקטרוניקה ומיזוג אוויר, שטיפת רכב חינם שינוע רכבים והסעת לקוחות.


פורמולה 1 הוא מוסך מורשה מטעם היבואן UMI לביצוע טיפולים ותיקונים באחריות לרכבי "שברולט","ביואיק ו"איסוזו". במוסך עובד דור המשך של הבעלים, אשר מקנה למקום אופי צעיר ומתקדם כאשר המטרה העליונה היא להביא למודעות הלקוחות כי יש להם ולדור ההמשך שלהם על מי לסמוך ושבמוסך פורמולה 1 הם ירגישו בבית.

נשמח לצרף אותך ללקוחותינו,
בברכה,
הנהלת המוסך והעובדים.

צור קשר

*
*
*
*