אודות השירות

 

ב- UMI SERVICE, רשת מרכזי השירות המורשים של UMI יודעים להעניק למכונית שלך את הטיפול הנכון.

 

כן, עכשיו את\ה יכול\ה ליהנות מן העוצמה, הידע והמחויבות המקצועית, בכל מרכז שירות שתגיע\י אליו.

 

UMI SERVICE – רשת מרכזי השירות המורשים של UMI, פורסת עבורך רשת כוללת של איכות, שירות, מקצוענות, אמינות ואחריות. בסיס הנתונים הממוחשב שלנו מאפשר לנו להעלות את כל פרטי ההיסטוריה המוטורית של רכבך, בכל מקום שתגיע\י אליו, לאתר את הבעיה ולפתור אותה בצורה המקצועית ביותר. ברשת מרכזי השירות המורשים של UMI, תמצא\י את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחומם ובמידה ותזדקק\י לחלקי חילוף ואביזרים – עומד כאן לרשותך מגוון רחב ביותר של חלפים איכותיים ובטיחותיים, בעלי תאימות מלאה לרכבך – כאלה העונים על תווי התקן המחמירים ביותר, אשר ישמשו אותך באחריות ולאורך זמן.

UMI SERVICE – עוד מוצר איכות מבית UMI, למיקסום השירות, האיכות והיעילות, למירב שביעות הרצון שלך, הלקוח.

 

חבילת שירות כוללת

 

100,000 לקוחותינו, הנוהגים לבקר ברשת מרכזי השירות המורשים של UMI SERVICE, נהנים מחבילת שירות כוללת, המבטיחה להם טיפול מקצועי, אמין ואיכותי. פעילות רשת מרכזי השירות המורשים נועדה ליצור נאמנות אצל הלקוח ולשמור על רמת שירות גבוהה, הגינות, חדשנות מתמדת, זמינות ומחירים תחרותיים.

 

פריסה ארצית בכל מקום וזמן

 

ברשת UMI SERVICE , חמישים ושניים מרכזי שירות מורשים בפריסה ארצית, המעניקים לכל דגמי UMI פתרונות מקצועיים לכל בעיה ומעניקים לך ולרכבך רשת בטחון בכל מקום ולכל מטרה ביעילות, מקצוענות, באיכות וכמובן...בשירות ללא פשרות.

 

מחויבים למקצוענות

 

ברשת UMI SERVICE, מובטח לך ולרכבך הטיפול המקצועי והאמין ביותר. אנשי המקצוע שלנו הם מהטובים בתחומם בארץ, עוברים דרך קבע השתלמויות תקופתיות ומקיימים תקשורת מקצועית שוטפת של ייעוץ, בקרה ופיקוח של ג'נרל מוטורס. רשת UMI SERVICE עומדת בכל תקני האיכות המחמירים וצוותיה מורשים להגיש שירות וטיפול מטעם היצרנים: שברולט, ביואיק, קדיאלק ואיסוזו.

 

מידע ממוחשב, מיידי ומדויק

 

ב- UMI SERVICE מקבלים אותך כמו מכר\ה ותיק\ה. לכל מרכז שירות מורשה שתיכנס\י אליו, בכל מקום בארץ, פרטי מכוניתך, על כל ההיסטוריה ה"מוטורית-רפואית" שלה, יופיעו מיד על צג המחשב ויאפשרו את מתן הטיפול האישי, הממוקד, המדויק והמקצועי ביותר. UMI SERVICE זה הבית שלך.

שירות לקוחות

שירות קריאה חוזרת

פרסום קריאה חוזרת RECALL

טיפים והמלצות

אחריות

שביעות רצון

הרחבת אחריות

חלפים

מחירון חלפים

ספרי רכב

תנאי התקשרות עם מרכז שירות

צור קשר
עמוד המבצעים
קריאת שירות
מפת מוסכים
הצעת מחיר לטיפול רכב